SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI FUNDUSZY POŻYCZKOWYCH

 W dniu 12.11.2013 roku w Restauracji  „Podleśna” w Gostyniu odbyło się  spotkanie pod nazwą: Poręczenia oferowane przez  SFPK Sp. z o.o. – pomoc i wsparcie w uzyskaniu zewnętrznych  źródeł finansowania działalności gospodarczej.

 

Organizatorem tego wydarzenia był Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu pełniący rolę Pośrednika Finansowego w ramach realizacji inicjatywy JEREMIE. Uczestnikami spotkania byli przedstawiciele Funduszy Pożyczkowych z Konina oraz ze Śremu. Wspólne spotkanie miało na celu wymianę doświadczeń na tematy związane z realizacją tej unijnej inicjatywy. Uczestnikom spotkania przedstawione zostały informacje dotyczące podsumowania realizacji inicjatywy JEREMIE oraz działań promocyjno-informacyjnych.

W trakcie spotkania pracownicy Funduszy wymieniali się spostrzeżeniami na temat osiągniętych wyników sprzedażowych, jak również na temat doświadczeń dotyczących kwalifikowania poręczeń do inicjatywy JEREMIE, a także innymi aspektami związanymi z realizacją tego unijnego projektu.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]