SPOTKANIE W SIEDZIBIE OWP W KOŚCIANIE

W siedzibie Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie odbyło się spotkanie pn. „Zmiany w przepisach ustawy o podatku od towarów i usług (VAT) obowiązujące od 1 kwietnia 2014 roku. Obowiązki ostatecznych beneficjentów w związku z korzystaniem ze środków z UE”.

Przedstawiciele Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu szczegółowo omówili zakres obowiązków ostatecznych beneficjentów w związku z korzystaniem ze środków z UE. Kierownik Zespołu Przedsiębiorstw Banku PKO B.P. Oddział 1 w Kościanie Pani Monika Pikosz-Stachowiak zaprezentowała również ofertę kredytową oraz podsumowała współprace z SFPK Sp. z o.o. w ramach Inicjatywy JEREMIE.

Organizatorami szkolenia byli Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie oraz Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]