• jesteś tutaj:
  • Strona główna
  • Rok 2014
  • SPOTKANIE Z OSOBAMI ZAMIERZAJĄCYMI ROZPOCZĄĆ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ W KOŚCIANIE

SPOTKANIE Z OSOBAMI ZAMIERZAJĄCYMI ROZPOCZĄĆ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ W KOŚCIANIE

Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu został zaproszony przez Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie do uczestnictwa w szkoleniu pn. „Pierwszy Biznes” skierowanego do osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą.

Okres realizacji szkolenia to 02-10 czerwca 2014r, zaś wystąpienie przedstawiciela SFPK Sp. z o.o. zaplanowane zostało na dzień 05 czerwca 2014 r.
Przedstawiciele Funduszu podczas swojego wystąpienia zaprezentowali uczestnikom szkolenia informacje na temat możliwości poręczenia zobowiązań przez SFPK Sp. z o.o. w ramach inicjatywy JEREMIE, ze szczególnym ukierunkowaniem na firmy nowo powstające (tzw. start up’y). Podczas prezentacji wywiązała się żywa dyskusja nt. oferty Funduszu, którą rozpoczęli zainteresowani uczestnicy szkolenia.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]