• jesteś tutaj:
  • Strona główna
  • Rok 2017
  • KONFERENCJA "INICJATYWA JEREMIE- WPŁYW NA ROZWÓJ I POTENCJAŁ PRZEDSIĘBIORSTW SEKTORA MŚP"

KONFERENCJA "INICJATYWA JEREMIE- WPŁYW NA ROZWÓJ I POTENCJAŁ PRZEDSIĘBIORSTW SEKTORA MŚP"

W dniach 18-19 maja 2017 r. w Hotelu Kosma w Koźminie Wielkopolskim odbyła się konferencja pt. „Inicjatywa JEREMIE- wpływ na rozwój i potencjał przedsiębiorstw sektora MŚP”, której współorganizatorem był nasz partner biznesowy PKO Bank Polski Oddział w Jarocinie. Uczestnikami spotkania byli kluczowi klienci – przedsiębiorcy sektora MŚP w/w oddziału.

W trakcie trwania dwudniowego spotkania, przedsiębiorcom została zaprezentowana oferta SFPK. Prezes Zarządu Pani Aneta Karkosz przedstawiła informacje nt. realizowanej inicjatywy JEREMIE, jako motoru zapewniającego rozwój przedsiębiorstw sektora MŚP. Pierwszy dzień konferencji zwieńczyła uroczysta kolacja z muzyką w tle, mająca na celu integrację i współzawodnictwo. Drugiego dnia konferencji Pani Anna Wawrzyniak Kierownik Biura Analiz i Poręczeń SFPK w swoim wystąpieniu zaprezentowała informacje dotyczące oferty poręczeniowej realizowanej w ramach projektu oraz korzyści jakie niesie ze sobą projekt JEREMIE.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]