GPF w POZNANIU JUŻ ZA NAMI!

W dniu 04.11.2014r. w Poznaniu odbyła się Giełda Produktów Finansowych Inicjatywa JEREMIE - preferencyjne finansowanie działalności przedsiębiorstw ze środków Unii Europejskiej w województwie wielkopolskim. Konferencja dedykowana jest wielkopolskim przedsiębiorcom poszukującym alternatywnych form finansowania działalności gospodarczej.

Organizatorem spotkania był Bank Gospodarstwa Krajowego, pełniący rolę Menadżera Funduszu Powierniczego JEREMIE Województwa Wielkopolskiego oraz Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. W tegorocznej konferencji uczestniczyło ponad 150 uczestników. Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. uczestniczył w GPF jako pośrednik finansowy realizujący inicjatywę JEREMIE. Przedstawicielki Funduszu miały możliwość bezpośrednich rozmów z uczestniczącymi w konferencji przedsiębiorcami, którym prezentowały ofertę poręczeniową w ramach tego unijnego projektu.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]