FESTIWAL PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W CZEMPINIU

W dniu 21.06.2013r. Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu uczestniczył jako Partner w Festiwalu Przedsiębiorczości organizowanym przez Gminę Czempiń wraz z Centrum Kultury Czempiń oraz Ośrodkiem Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie.

Impreza odbyła się na parkingu przy Urzędzie Gminy, na którym rozstawione były stoiska promocyjno-informacyjne oraz w sali sesyjnej, w której odbyło się szkolenie dla przedsiębiorców z podstaw przedsiębiorczych.

Festiwal uroczyście otworzyła p. Dorota Lew – Pilarska Burmistrz Czempinia. Następnie ofertę SFPK w ramach realizowanej inicjatywy JEREMIE zaprezentowała p. Aneta Karkosz Prezes Zarządu SFPK.  

Przedsiębiorcy oraz osoby chcące rozpocząć prowadzenie działalności mogły zasięgnąć porad i informacji od przedstawicieli z:

  • Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.,
  • Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie,
  • Powiatowego Urzędu Pracy w Kościanie,
  • Urzędu Skarbowego w Kościanie;
  • PKO Banku Polskiego S.A. Oddział w Kościanie.

W trakcie trwania Festiwalu, Fundusz posiadał stoisko promocyjno – informacyjne, dzięki któremu miał możliwość promocji oferty poręczeniowej w ramach realizowanej inicjatywy JEREMIE wśród obecnych przedsiębiorców MŚP oraz osób chcących założyć działalność gospodarczą. Szczegółowych informacji zainteresowanym udzielały przedstawicielki Funduszu p. Izabela Chuda oraz p. Dobromiła Stodolna.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]