Dzień Dobry Biznes w Poznaniu

Data publikacji: 2013-05-27

W dniu 24 maja 2013 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu odbyło się seminarium dla studentów i absolwentów promujące inicjatywę JEREMIE z cyklu „Dzień dobry biznes” w Poznaniu.

Organizatorem Seminarium był Bank Gospodarstwa Krajowego pełniący rolę Menadżera Funduszu Powierniczego JEREMIE Województwa Wielkopolskiego, a Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu uczestniczył w niniejszym wydarzeniu jako Pośrednik Finansowy i Parter Konferencji.

Konferencję uroczyście otworzyli: prof. nadzw. UEP dr hab. Cezary Kochalski – Prorektor ds. Strategii i Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Kamila Hałupka - Zastępca Dyrektora Departamentu Wdrażania Programu Regionalnego w UM WW oraz Dariusz Wieloch – Zastępca Dyrektora Departamentu Instrumentów Inżynierii Finansowej w BGK.

Podczas konferencji studenci i absolwenci mieli możliwość uczestniczenia w panelach i warsztatach tematycznych. W trakcie konferencji wystąpili mi.in. Pan Bartosz Burek – założyciel i Prezes Zarządu firmy City-nav Sp. z o.o. , Pani Ludmiła Chomczyk – przedstawiciel BGK, Pani Magdalena Nowak – przedstawiciel OCWP oraz przedsiębiorcy – Pan Emil Lisowski i Paweł Kruszyk.

Podczas seminarium przedstawiciel SFPK Sp. z o.o. miał możliwość bezpośrednich rozmów z studentami i absolwentami dzięki stolikowi eksperckiemu, przy którym rozdystrybuowano materiały promocyjno –informacyjne dotyczące SFPK Sp. z o.o. oraz realizowanej inicjatywy JEREMIE. W trakcie rozmów z zainteresowanymi osobami przedstawiciel SFPK Sp. z o.o. – Izabela Chuda szczegółowo odpowiadała na zadawane pytania oraz zapoznawała uczestników z ofertą Funduszu.

powrót do aktualności z roku: 2013
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X