Konkurs na najlepszy biznes plan

Data publikacji: 2013-09-23

Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu został zaproszony przez Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie do uczestnictwa w zacięciach merytoryczno-warsztatowych organizowanych w ramach Konkursu na Najlepszy Biznes Plan „Biznes z Przyszłością”.

Konkurs skierowany jest to uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Kościańskiego.

Celem konkursu jest:

Pierwsze zajęcia merytoryczno-warsztatowe odbyły się w dniu 19.09.2013r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Franciszka Ratajczaka w Kościanie. Wszystkich zgromadzonych uczestników zajęć powitała p. Monika Pawłowska Dyrektor Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie oraz pokrótce przedstawiła cele oraz harmonogram konkursu; następnie głos zabrała p. Małgorzata Durek Dyrektor ZSP im. F. Ratajczaka. W trakcie trwania spotkania, przedstawicielki Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. – p. Aneta Karkosz Prezes Zarządu oraz p. Dobromiła Stodolna zaprezentowały Poręczenia SFPK Sp. z o.o. udzielane w ramach inicjatywy JEREMIE – sposób na rozwój wielkopolskich przedsiębiorstw. Następnie p. Marzena Strugała przedstawicielka Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie omówiła tematykę związaną z biznes planem.

powrót do aktualności z roku: 2013
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X