SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCAMI W DOLSKU

Data publikacji: 2013-10-07

W dniach 03-05.10.2013r. w Hotelu Villa Natura w Dolsku odbyła się konferencja pn. „Jak wielkopolskie przedsiębiorstwa wykorzystały szansę na rozwój swojej działalności gospodarczej, dzięki poręczeniom oferowanym przez SFPK Sp. z o.o. w ramach inicjatywy JEREMIE. Podsumowanie dwóch edycji inicjatywy JEREMIE” zorganizowana przez Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu oraz 1 Oddział PKO Banku Polskiego w Kościanie.

Spotkanie skierowane było do przedsiębiorców MŚP będących klientami współpracującego Oddziału PKO Banku Polskiego w Kościanie.

W pierwszym dniu konferencji uczestnicy wysłuchali wystąpień:

W drugiej części pierwszego dnia konferencyjnego odbyła się dyskusja, pt. Jak wielkopolskie przedsiębiorstwa wykorzystały szansę na rozwój swojej działalności gospodarczej, dzięki poręczeniom ofertowanym przez SFPK Sp. z o.o. w ramach inicjatywy JEREMIE?, w której swoje opinie wyrażali zaproszeni przedsiębiorcy.

Drugiego dnia, przedstawiciel Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w swoich wystąpieniach dokonał podsumowania działań promocyjno-informacyjnych w ramach zrealizowanych dwóch edycji inicjatywy JEREMIE , jak również przedstawił obowiązki Ostatecznego Beneficjenta w związku z korzystaniem ze środków Unii Europejskiej w ramach WRPO na lata 2007- 2013. Ponadto, miała miejsce dyskusja na temat oczekiwań przedsiębiorcy i możliwości wsparcia oferowanych w ramach poręczeń zakwalifikowanych do inicjatywy JEREMIE.

powrót do aktualności z roku: 2013
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X