SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI GETIN NOBLE BANKU

Data publikacji: 2013-10-21

W dniach 17-19.10.2013r. w Hotelu Dana & Spa w Zielonej Górze odbyła się konferencja „Inicjatywa JEREMIE – zwrotne instrumenty inżynierii finansowej dla rozwoju przedsiębiorstw sektora MŚP”.

Organizatorem tego wydarzenia był Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu i Zachodniopomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Szczecinie. Niniejsza konferencja skierowana była dla doradców Getin Noble Banku i służyła przedstawieniu oferty Funduszy w kontekście inicjatywy JEREMIE.

Konferencja rozpoczęła się uroczystym powitaniem uczestników przez Prezes SFPK Sp. z o.o. – Panią Anetę Karkosz, Prezesa ZRFPK Sp. z o.o. – Pana Adama Badacha, Wiceprezesa Zarządu – Pana Łukasza Pabierowskiego oraz Dyrektor Regionu Zachód Getin Banku - Panią Renata Gołaszewska.

W trakcie dwudniowej konferencji zostały przedstawione panele tematyczne nawiązujące do realizowanej inicjatywy JEREMIE przez Fundusze – SFPK oraz ZRFPK. Prezes Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych – Pani Aneta Karkosz przedstawiła uczestnikom informacje nt. działalności Funduszu oraz warunków udzielania poręczeń w ramach projektu JEREMIE. Ponadto uczestnicy spotkania zostali zapoznani z aplikacją poręczeniową on-line dla składania wniosków w ramach Inicjatywy JEREMIE dzięki Pani Ani Michalskiej – Kierownik Biura Analiz i Poręczeń. Również doradcy Getin Banku zostali zapoznani z regulacjami prawnymi dotyczącymi pomocy de minimis, która szczegółowo wyjaśniła Pani Jagoda Wielebińska – Kierownik Biura Monitoringu i Rozliczeń.

Zwieńczeniem dwudniowej konferencji była dyskusja nt. wspierania mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w dostępie do zewnętrznych źródeł finansowania oraz wątpliwości związanych z kwalifikowaniem Klientów do poręczeń w ramach projektu JEREMIE (kwestie związane z pomocą de minimis)

powrót do aktualności z roku: 2013
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X