SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI FUNDUSZY POŻYCZKOWYCH

Data publikacji: 2013-11-14

W dniu 12.11.2013 roku w Restauracji „Podleśna” w Gostyniu odbyło się spotkanie pod nazwą: Poręczenia oferowane przez SFPK Sp. z o.o. – pomoc i wsparcie w uzyskaniu zewnętrznych źródeł finansowania działalności gospodarczej.

Organizatorem tego wydarzenia był Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu pełniący rolę Pośrednika Finansowego w ramach realizacji inicjatywy JEREMIE. Uczestnikami spotkania byli przedstawiciele Funduszy Pożyczkowych z Konina oraz ze Śremu. Wspólne spotkanie miało na celu wymianę doświadczeń na tematy związane z realizacją tej unijnej inicjatywy. Uczestnikom spotkania przedstawione zostały informacje dotyczące podsumowania realizacji inicjatywy JEREMIE oraz działań promocyjno-informacyjnych.

W trakcie spotkania pracownicy Funduszy wymieniali się spostrzeżeniami na temat osiągniętych wyników sprzedażowych, jak również na temat doświadczeń dotyczących kwalifikowania poręczeń do inicjatywy JEREMIE, a także innymi aspektami związanymi z realizacją tego unijnego projektu.


powrót do aktualności z roku: 2013
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X