FORUM PRZEDSIEBIORCZOŚCI W CZEMPINIU

Data publikacji: 2013-11-29

W dniu 27.11.2013r. Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu uczestniczył w Forum Przedsiębiorczości, organizowanym przez Starostę Kościańskiego wraz z Powiatowym Urzędem Pracy oraz Ośrodkiem Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie. Spotkanie odbyło się w Restauracji „Kogucik” w Czempiniu. Odbiorcami konferencji byli przedsiębiorcy z Kościana oraz okolic.

Spotkanie rozpoczęło się uroczystym powitaniem uczestników przez Starostę Kościańskiego – Pana Andrzeja Jęcza. Po części powitalnej rozpoczęto część merytoryczną, w ramach której odbyły się wykłady na temat finansowania inwestycji związanych z efektywnością energetyczną oraz zmian w podatku VAT. Ponadto, w ramach organizowanego spotkania, odbyła się prezentacja projektu pn. "Innowacje dla WTZ". Zwieńczeniem spotkania pn. Forum Biznesu była prezentacja Laureatów konkursu „Biznes z przyszłością. Przedstawiciel Funduszu uczestniczący w spotkaniu prezentowali ofertę SFPK Sp. z o.o. zainteresowanym przedsiębiorcom, ponadto rozdawał materiały promocyjno-informacyjne na temat inicjatywy JEREMIE oraz SFPK Sp. z o.o. w Gostyniu.

powrót do aktualności z roku: 2013
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X