OTWÓRZ SIĘ NA PRZYSZŁOŚĆ!

Data publikacji: 2017-04-06

W dniach 6-13 kwietnia 2017 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie odbyły się „Dni Kariery” dla Leszna i okolic.

Wydarzenie zostało zorganizowane przy współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Lesznie, Regionalną Izbą Przemysłowo – Handlową w Lesznie oraz Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Poznaniu, z myślą o mieszkańcach Leszna i okolic.

W holu Auli Comeniana, 6 kwietnia 2017 r. stanęły punkty doradztwa dla osób poszukujących pracy, planujących otworzyć działalność gospodarczą, studentów, uczniów oraz absolwentów, w tym dla osób niepełnosprawnych. Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. posiadał punkt promocyjno-informacyjny, przy którym przedstawicielki Funduszu – Pani Maria Majchrzak – analityk oraz Ewa Bartosz-Kaźmierska – pracownik administracyjno-biurowy, udzielały informacji na temat działalności poręczeniowej oraz produktów oferowanych przez SFPK Sp. z o.o. w ramach projektu JEREMIE. W programie wydarzenia znalazły się także ciekawe szkolenia oraz wykłady z zakresu mediacji biznesowych i rodzinnych, efektywnego uczenia się oraz Internetowe Targi Pracy.

powrót do aktualności z roku: 2017
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X