GALOPEM PO PORĘCZENIA! WYDARZENIE "KONIE I POWOZY"

Data publikacji: 2017-06-10

"Konie i Powozy” w Rokosowie jest to największa w Wielkopolsce plenerowa impreza skupiająca hodowców koni, producentów powozów, producentów sprzętu okołojeźcieckiego i branż współpracujących.

Odbyła się w dniach 10-11 czerwca 2017 roku. Głównym organizatorem tego przedsięwzięcia był Ośrodek Integracji Europejskiej w Rokosowie oraz Wielkopolski Związek Hodowców Koni i producentów Powozów Konnych z rejonu Gostynia, którzy współdziałali przy organizacji wydarzenia z wieloma podmiotami gospodarczymi z regionu. Między innymi z Samorządowym Funduszem Poręczeń Kredytowych w Gostyniu. W trakcie trwania wydarzenia, w dniu 10 czerwca 2017 r. Fundusz posiadał punkt promocyjno – informacyjny nt. inicjatywy JEREMIE oraz udzielanych w jej ramach poręczeń. Przedstawiciel Funduszu – p. Anna Fajczyk oraz p. Ewa Bartosz-Kaźmierska, udzielały informacji nt. projektu i kwalifikowalności poręczeń.

powrót do aktualności z roku: 2017
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X