ŚWIATOWY TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Data publikacji: 2017-11-14

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to ponadnarodowe wydarzenie promujące podejmowanie postaw przedsiębiorczych oraz świadomy rozwój w ponad 160 krajach na całym świecie.

Koordynatorem przygotowania na poziomie ogólnopolskim jest Fundacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Dzięki zaproszeniu ze strony dyrekcji Zespołu Szkól Ekonomicznych w Lesznie, Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu miał możliwość aktywnego udziału w tym światowym wydarzeniu.

W dniu 14 listopada 2017 roku, w auli Zespołu Szkół Ekonomicznych w Lesznie, Pani Jagoda Wielebińska przeprowadziła spotkanie z uczniami dotyczące roli poręczenia w drodze do sukcesu w biznesie.

Podczas spotkania wyjaśniono podstawowe pojęcia oraz zagadnienia związane z poręczeniem oraz funduszem poręczeniowym. Zaprezentowano również podstawowe zasady pomagające w osiągnięciu sukcesu w biznesie, wyjaśniono mechanizm działania poręczenia jako zabezpieczenia odnosząc się do innych zabezpieczeń. Niniejsze spotkanie miało na celu ukazać uczniom jak bardzo ważnym aspektem w życiu jest aktywność na wielu płaszczyznach życia w kontekście rozwoju osobistego oraz prowadzonej działalności gospodarczej. Mamy nadzieję, że dzięki temu spotkaniu dołożyliśmy cegiełkę do promowania postaw przedsiębiorczych młodzieży.

powrót do aktualności z roku: 2017
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X