FORUM GOSPODARCZE RAWICZ 2017

Data publikacji: 2017-11-16

Dnia 16 listopada 2017r. o godzinie 11:00 w Sali widowiskowej Domu Kultury w Rawiczu odbyło się po raz trzeci Forum Gospodarcze organizowane przez Gminę Rawicz. Uczestnikami forum byli przedsiębiorcy i samorządowcy z Wielkopolski oraz przedstawiciele Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Rawiczu oraz ING Banku Śląskiego. Spotkanie poprowadził Tomasz Telesiński – dyrektor wielkopolskiego Centrum Obsługi Inwestora.

Eksperci z dziedziny gospodarki, prawa oraz doradztwa biznesowego przedstawili prezentacje. Celem forum była przede wszystkim promocja gospodarcza Gminy Rawicz, ale poza tym przeanalizowanie problemu braku rąk do pracy i zatrudnienia pracownika zagranicznego oraz jak rozmawiać z młodym pokoleniem, by zwiększyć ich przywiązanie do firmy i marki. Przedsiębiorcy oraz samorządowcy poznali tajniki rozstań z klasą, czyli jak rozwiązywać konflikty by nie trafić z pracownikiem do sądu.

Podczas trwania Forum Gospodarczego Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu, posiadał punkt promocyjno – informacyjny, przy którym pracownicy udzielali informacji na temat aktualnej oferty.

powrót do aktualności z roku: 2017
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X