Spotkanie noworoczne z przedsiębiorcami w Krotoszynie

Data publikacji: 2018-01-11

11 stycznia br. w auli Szkoły Podstawowej nr 5 w Krotoszynie odbyło się spotkanie noworoczne z lokalnymi przedsiębiorcami z Miasta i Gminy Krotoszyn.

11 stycznia br. w auli Szkoły Podstawowej nr 5 w Krotoszynie odbyło się spotkanie noworoczne z lokalnymi przedsiębiorcami z Miasta i Gminy Krotoszyn. Podczas spotkania, burmistrz Krotoszyna Franciszek Marszałek podziękował przedsiębiorcom za ich wkład w rozwój regionu oraz pogratulował osiągniętych sukcesów w minionym roku. W swoim przemówieniu Wraz z przewodniczącą rady miejskiej, Zofią Jamką wręczył najbardziej zasłużonym listy gratulacyjne.

Początek roku pozytywnie zaskoczył również nas - Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. został doceniony i wyróżniony za osiągnięte wyniki.

Życzenia noworoczne wszystkim przedsiębiorcom złożył także starosta krotoszyński Stanisław Szczotka. Uroczystość uświetnił występ Krotoszyńskiej Orkiestry Dętej pod batutą Roberta Kaczorowskiego.

powrót do aktualności z roku: 2018
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X