Warsztaty ZSE LESZNO

Data publikacji: 2018-02-02

W dniu 2 lutego 2018 roku, w ramach Dnia Handlowca w auli Zespołu Szkół Ekonomicznych w Lesznie, Pani Jagoda Wielebińska przeprowadziła spotkanie warsztatowe z uczniami dotyczące roli poręczenia w drodze do rozwoju w biznesie.

Podczas warsztatów wyjaśniono podstawowe pojęcia oraz zagadnienia związane z poręczeniem oraz funduszem poręczeniowym. Zaprezentowano również kwestie związane z przedsiębiorczością, wyjaśniono mechanizm działania poręczenia jako zabezpieczenia odnosząc się do innych zabezpieczeń. Niniejsze spotkanie miało na celu ukazać uczniom jak bardzo ważnym aspektem w życiu jest przedsiębiorczość na wielu płaszczyznach życia w kontekście zarówno rozwoju osobistego oraz prowadzonej działalności gospodarczej. Podczas zajęć praktycznych uczniowie mieli możliwość wypełnienia wniosku o poręczenie w SFPK. Mamy nadzieję, że dzięki temu spotkaniu dołożyliśmy cegiełkę do promowania postaw przedsiębiorczych młodzieży.

powrót do aktualności z roku: 2018
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X