II Forum Gospodarcze w Lesznie

Data publikacji: 2018-12-06

W dniu 06.12.2018r. odbyło się II FORUM GOSPODARCZE zorganizowane przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Lesznie, które miało miejsce w Auli PWSZ w Lesznie, gdzie uczestniczyli przedstawiciele Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych w Gostyniu. Moderatorem tego wydarzenia był Pan Maciej Stroiński.

Wydarzenie to spotkało się z zainteresowaniem przedsiębiorców ze względu na tematy na nim poruszane. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in.: Wojciech Jankowiak-Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego, Łukasz Borowiak - Prezydent Miasta Leszna, Adam Mytych – Zastępca Prezydenta Miasta Leszna, Grzegorz Kubik-Burmistrz Gminy Rawicz, Danuta Wolniewicz-Dyrektor Rejonu Dystrybucji Leszno, Enea Operator Sp. z o.o. oraz Tomasz Łasowski – Prezes RIPH

Podczas Forum Gospodarczego skupiono się na dwóch blokach tematycznych tj. wyzwania dla subregionu leszczyńskiego oraz partnerstwo publiczno – prawne jak szansa rozwoju społeczno gospodarczego Leszna.

Podczas trwania Forum Gospodarczego Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu, posiadał punkt informacyjny dedykowany dla przedsiębiorców, którzy skorzystali z projektu JEREMIE w poprzedniej perspektywie finansowej.

powrót do aktualności z roku: 2018
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X