Rozpoczął się cykl spotkań z Samorządami

Data publikacji: 2004-10-01

Zarząd Funduszu wraz z przedstawicielami Gminy Gostyń oraz Starostwa Powiatowego w Gostyniu rozpoczął cykl spotkań z włodarzami oraz radnymi ościennych gmin i powiatów.

Na w/w posiedzeniach rozmawiano na temat wejścia udziałowego do Funduszu nowych samorządów i rozszerzenia zasięgu jego działania. Celem rozmów było przedstawienie działalności oraz przekonanie samorządowców o korzyściach płynących ze wzajemnej współpracy oraz wykupienia udziałów i przystąpienia do spółki. Prezes Funduszu p. Aneta Karkosz zwróciła uwagę na fakt, iż niezmiernie ważna jest pomoc dla małych i średnich przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą, pomoc w tworzeniu nowych miejsc pracy, przygotowaniu wniosków kredytowych, biznes planów, analiz ekonomicznych i przedsięwzięć inwestycyjnych oraz doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej, dlatego też SFPK oprócz działalności poręczycielskiej udziela również rzetelnej informacji i pomocy w powyższych kwestiach.
Spotkania odbyły się odpowiednio:


powrót do aktualności z roku: 2004
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X