Fundusz jako

Data publikacji: 2007-11-11

Podczas tegorocznych powiatowych obchodów Święta Niepodległości, które odbyły się w Krobi w kinie "Szarotka", wręczono wyróżnienia "Zasłużony dla Powiatu Gostyńskiego". Wśród trzech laureatów znalazł się Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu.

Przewodniczący Rady PZASŁUŻONY DLA POWIATU GOSTYŃSKIEGOowiatu Robert Marcinkowski podczas wręczania odznaczeń/nagród poinformował o motywach jakimi kierowała się Rada przyznając najważniejszą powiatową nagrodę. Powiedział, że SFPK Sp. z o.o. w ciągu kilku lat stała się wiodącym podmiotem realizującym działania z zakresu przedsiębiorczości. Podkreślił dobre zarządzanie, duże zainteresowanie przedsiębiorców tą formą pomocy oraz korzystne relacje z instytucjami finansowymi współpracującymi z Funduszem. Dodał także, że Fundusz poprzez swoją prężną działalność promuje powiat. Zasłużeni otrzymali pamiątkowe grawertony i medale.

powrót do aktualności z roku: 2007
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X