Szkolenie dla przedsiębiorców w Lesznie

Data publikacji: 2011-05-25

W leszczyńskim Ratuszu odbyło się już ostatnie, z edycji wiosennej, spotkanie szkoleniowe skierowane do przedsiębiorców zatytułowane Jak sobie radzić ze stresem, czyli psychologiczne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej.

Szkolenie adresowane było do przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność na terenie Miasta Leszna. Każda z przybyłych osób, otrzymała od organizatora – Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych drobny upominek. Uczestnicy wysłuchali wykładu p. psycholog Agnieszki Woźnicy na temat sposobów radzenia sobie ze stresem, p. Prezes Aneta Karkosz przedstawiła ofertę Funduszu oraz pokrótce zaprezentowała założenia i korzyści płynące z uczestnictwa w inicjatywie JEREMIE. Głos zabrał również przedstawiciel Banku Gospodarstwa Krajowego, który przedstawił zgromadzonym informacje nt. inicjatywy JEREMIE oraz stopień jej realizacji na terenie województwa wielkopolskiego.
Spotkanie zakończyło się wspólną kolacją, podczas której leszczyńscy przedsiębiorcy mogli porozmawiać z prowadzącymi.

powrót do aktualności z roku: 2011
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X