FESTIWAL PRZEDSIĘBIORCZOŚCI BOSS 2012

Data publikacji: 2012-04-02

Studenckie Forum Business Centre Club było organizatorem wykładów tematycznych zorganizowanych w ramach Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS 2012, który odbywał się w Poznaniu w dniach 26.03-30.03.2012.

W związku z organizacją warsztatów przeznaczonych dla studentów – „Przedsiębiorco masz pomysł na biznes, ale nie masz zabezpieczenia ” przewidziano wystąpienie przedstawiciela SFPK Sp. z o.o. – Prezesa Pani Anety Karkosz.

W dniu 30 marca 2012 roku, w Sali Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Prezes SFPK Sp. z o.o. – Pani Aneta Karkosz wygłosiła prelekcję na temat ; Poręczenia w ramach inicjatywy JEREMIE – szybki, skuteczny, i tani produkt finansowy zabezpieczający zobowiązania kredytowe.

Podczas wykładu wyjaśniono podstawowe pojęcia związane z poręczeniem oraz funduszem poręczeniowym.

Zaprezentowano również krótką historię działalności poręczeniowej w Polsce oraz wyniki Funduszy pod względem osiągniętych kapitałów poręczeniowych, liczby i wartości udzielonych poręczeń na koniec 2010r. W następnych punktach wystąpienia Prezes SFPK przedstawiła podstawowe informacje na temat działalności Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu; wskazując na otrzymane nagrody i wyróżnienia, miejsce SFPK w strukturach ogólnopolskich oraz rozwój SFPK na przestrzeni lat.

Podczas wystąpienia, Prezes SFPK Sp. z o.o. przedstawiła również treści dotyczące realizowanej przez Fundusz inicjatywy JEREMIE. Informacje te w znacznym stopniu opierały się na danych dotyczących przeznaczenia kredytu oraz parametrów poręczeń.

powrót do aktualności z roku: 2012
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X