GIEŁDA PRODUKTÓW FINSOWYCH - JEREMIE

Data publikacji: 2012-05-14

W dniu 9 maja 2012 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyła się konferencja skierowana do wielkopolskich przedsiębiorców pt. Giełda produktów finansowych – JEREMIE jako alternatywa finansowania wielkopolskich mikro, małychi średnich przedsiębiorstw w ramach środków unijnych.

Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu, jako Pośrednik Finansowy i Parter Konferencji ze swojej strony rozesłał blisko 300 zaproszeń skierowanych do mikro, małych i średnich przedsiębiorców.

Konferencję uroczyście otworzył Pan Leszek Wojtasiak - Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego oraz Pan Jarosław Kała - Dyrektor Departamentu Instrumentów Inżynierii Finansowej Banku Gospodarstwa Krajowego. Wśród zaproszonych gości znaleźli się:

W trakcie konferencji zaproszeni przedsiębiorcy mogli zapoznać się z tematyką związaną z rozwojem MŚP oraz poznać możliwości alternatywnych źródeł finansowania swojej działalności. Prezentację produktową, stanowiąca ofertę SFPK Sp. z o.o. w Gostyniu w zakresie wsparcia MŚP w ramach inicjatywy JEREMIE poprowadzili Pan Romuald Fabisiak i Pani Ludmiła Chomczyk; przedstawiciele Banku Gospodarstwa Krajowego.Podczas spotkania uczestnicy mogli poznać również doświadczenia przedsiębiorców, którzy skorzystali z wsparcia w zakresie poręczeń oferowanych w ramach inicjatywie JEREMIE.

W trakcie giełdy przedstawiciele SFPK Sp. z o.o. mieli możliwość bezpośrednich rozmów z przedsiębiorcami, dzięki stolikowi eksperckiemu, przy którym rozdystrybuowano materiały promocyjno –informacyjne dotyczące SFPK Sp. z o.o. oraz realizowanej inicjatywy JEREMIE. W trakcie rozmów z przedsiębiorcami pracownicy SFPK Sp. z o.o. – Izabela Chuda oraz Dobromiła Stodolna szczegółowo odpowiadały na zadawane pytania oraz zapoznawały uczestników z ofertą Funduszu.

powrót do aktualności z roku: 2012
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X