CYKL SZKOLEŃ MOJA FIRMA MOJĄ WIZYTÓWKĄ

Data publikacji: 2012-05-24

W dniach: 11, 16, 18 oraz 22 maja 2012 roku w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gostyniu odbyły się szkolenia MOJA FIRMA MOJĄ WIZYTÓWKĄ dla osób chcących założyć własną działalność gospodarczą. Współorganizatorem tego cyklu szkoleń był Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu.

Celem zajęć było przygotowanie uczestników do prawidłowego reprezentowania własnej firmy, co w konsekwencji wpłynie na jej rozwój oraz jakość świadczonych usług.

Osoby uczestniczące w szkoleniach nabyły praktycznych umiejętności interpersonalnych pozwalających w prawidłowy sposób nawiązywać i utrzymać współpracę z klientem firmy.
Zdobyły również podstawową wiedzę dotyczącą prowadzenia negocjacji oraz umiejętnego wykorzystywania reklamy w celu propagowania własnej firmy. Ponadto, uczestnicy spotkania zdobyli informacje na temat poręczeń udzielanych w ramach inicjatywy JEREMIE, które w sposób szybki, skuteczny i tani pozwolą zabezpieczyć zobowiązania kredytowe oraz dowiedzieli się również o możliwościach pozyskiwania dodatkowych środków finansowych na rozwój własnej działalności gospodarczej.

Zgromadzonym informacje na temat poręczeń oferowanych w ramach inicjatywy JEREMIE prezentowały: Prezes Zarządu P. Aneta Karkosz oraz P. Jagoda Wielebińska, natomiast informacje związane z funduszami unijnymi skierowanymi do przedsiębiorców omówił P. Jarosław Gromek.

powrót do aktualności z roku: 2012
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X