FORUM INSTYTUCJI FINANSOWYCH W ŚREMIE

Data publikacji: 2012-06-06

W dniu 04 czerwca 2012 roku w Auli Jana Pawła II w Śremie odbyło się Forum Instytucji Finansowych, które zorganizowało Stowarzyszenie Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego – Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości.

Forum rozpoczęło się uroczystym powitaniem gości przez P. Adama Lewandowskiego Przewodniczącego Zarządu Stowarzyszenia.
Jako pierwszy spośród prelegentów wystąpił P. Romuald Fabisiak, przedstawiciel Banku Gospodarstwa Krajowego, który zaprezentował Inicjatywę JEREMIE, jako alternatywę finansowania przedsięwzięć gospodarczych w Wielkopolsce.

Następnie prezentację na temat poręczeń realizowanych w ramach inicjatywy JEREMIE, jako szybki, skuteczny i tani produkt finansowy zabezpieczający zobowiązania kredytowe, wspólnie zaprezentowali: Prezes Zarządu SFPK Sp. z o.o. w Gostyniu P. Aneta Karkosz oraz Prezes Zarządu PFPK Sp. z o.o. w Poznaniu P. Krzysztof Dylikowski.

Po ich wystąpieniu, nadszedł czas na prelekcję P. Tadeusza Wojtaszaka przedstawiciela WARP Sp. z o.o. w Poznaniu, który przedstawił zgromadzonym przedsiębiorcom pożyczkę jako alternatywną formę finansowania działalności gospodarczej.

Ostatnim wystąpieniem tego dnia, była prelekcja P. Mileny Filipowskiej ze Stowarzyszenia Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego – Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości, która omówiła nowy produkt w ofercie Stowarzyszenia – usługę doradztwa w zakresie finansowania zwrotnego skierowaną do przedstawicieli mikro i małych przedsiębiorstw.
Zwieńczeniem Forum były rozmowy B2B zaproszonych przedsiębiorców z ekspertami, podczas których szczegółowo odpowiadano na pytania oraz wyjaśniano wątpliwości dotyczące oferty.

powrót do aktualności z roku: 2012
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X