KONFERENCJA PODSUMOWUJĄCA REALIZACJĘ I EDYCJI INICJATYWY JEREMIE

Data publikacji: 2012-09-17

Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu w dniach 06-08 września 2012r. był organizatorem konferencji pt. Inicjatywa JEREMIE szansą na rozwój mikro, małej i średniej przedsiębiorczości w Wielkopolsce. Podsumowanie I edycji inicjatywy, która odbyła się w Hotelu Szablewskim w Środzie Wielkopolskiej.

Zaproszonymi gośćmi były osoby bezpośrednio współpracujące z SFPK Sp. z o.o. oraz w znaczącym stopniu zaangażowane w zrealizowanie I edycji inicjatywy JEREMIE – byli to: dyrektor oddziału, kierownicy zespołów oraz doradcy współpracujących Banków, członkowie Komisji Kwalifikacyjnej SFPK Sp. z o.o. oraz Przewodniczący Rady Nadzorczej SFPK Sp. z o.o.

Zgromadzonych gości powitała Prezes Zarządu SFPK Sp. z o.o. p. Aneta Karkosz, a następnie przekazała głos przedstawicielom Banku Gospodarstwa Krajowego p. Ludmile Chomczyk oraz p. Romualdowi Fabisiakowi, którzy wspólnie wygłosili prelekcję pt. Aktualny stan realizacji inicjatywy JEREMIE w Wielkopolsce ze szczególnym uwzględnieniem produktu Reporęczenie oraz plany na przyszłość.W kolejnym wystąpieniu, pracownik SFPK Sp. z o.o. p. Jagoda Wielebińska przedstawiła Podsumowanie działań informacyjno-promocyjnych zrealizowanych w Ramach I edycji inicjatywy JEREMIE, natomiast Prezes Zarządu SFPK Sp. z o.o. p. Aneta Karkosz omówiła wyniki sprzedażowe osiągnięte w I edycji inicjatywy JEREMIE oraz wręczyła wyróżnienia za pomoc, wsparcie oraz zaangażowanie w zrealizowaniu I edycji inicjatywy JEREMIE.

Drugiego dnia, uczestnicy konferencji wymieniali się doświadczeniami związanymi z rozwojem lokalnej przedsiębiorczości, dzięki inicjatywie JEREMIE oraz aktywnie uczestniczyli w popołudniowych panelach dyskusyjnych.

powrót do aktualności z roku: 2012
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X