FORUM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W KOŚCIANIE

Data publikacji: 2012-11-28

Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu uczestniczył w Forum Przedsiębiorczości, którego organizatorami byli: Starosta Kościański wraz z Powiatowym Urzędem Pracy oraz Ośrodkiem Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie. Spotkanie odbyło się 27.11.2012r. w Auli Kolegium Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Kościanie.

Celem zorganizowanego spotkania było zaprezentowanie nowopowstałego Kościańskiego Wirtualnego Inkubatora Przedsiębiorczości jako jednego z narzędzi współpracy z przedsiębiorcami, zapoznanie przedsiębiorców z oferowanymi przez instytucje okołobiznesowe możliwościami przyczyniającymi się do rozwoju firmy. Informacje oraz wygląd KWIP zaprezentowała zgromadzonym uczestnikom Forum p. Monika Pawłowska Dyrektor OWP w Kościanie. Następnie, oferty skierowane do przedsiębiorców mieli możliwość zaprezentować zaproszeni na Forum przedstawiciele instytucji okołobiznesowych, m. in. Wielkopolski Instytut Jakości, SFPK Sp. z o.o., Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego - Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości. Po części wystąpień, w przerwie przed seminarium, przedsiębiorcy mieli możliwość przeprowadzania indywidualnych rozmów z przedstawicielami instytucji okołobiznesowych przy stolikach eksperckich. Pracownicy Funduszu uczestniczący w spotkaniu prezentowali ofertę SFPK zainteresowanym przedsiębiorcom, ponadto rozdawali materiały promocyjno-informacyjne na temat inicjatywy JEREMIE oraz SFPK Sp. z o.o. w Gostyniu. Ostatnim punktem Forum było seminarium dotyczące zmian w podatku VAT w roku 2013.

powrót do aktualności z roku: 2012
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X