SPOTKANIE FUNDUSZY PORĘCZENIOWYCH

Data publikacji: 2012-12-18

W dniach 27.11-28.11.2012 roku w Karpaczu, odbyło się spotkanie Funduszy Poręczeniowych w celu budowy jednego, wspólnego produktu w ramach inicjatywy JEREMIE.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu oraz przedstawiciele następujących Funduszy Poręczeniowych:

Celem spotkania było opracowanie podstawowych wspólnych parametrów produktu w ramach inicjatywy JEREMIE, w tym kwestie ujednolicenia procedury i dokumentów w ramach wspólnej platformy dla wszystkich Funduszy. W trakcie spotkania każdy z Funduszy miał możliwość przedstawienia swoich propozycji dotyczących parametrów produktu; wskazując te dotychczasowe parametry poręczeń JEREMIE funkcjonujące w danym Funduszu, jednocześnie ograniczenia, jakie wynikają z regulacji wewnętrznych.

Podczas spotkania przedstawiciele Funduszy mieli również możliwość przedstawienia programu on-line do składania wniosków; wskazywano na zalety danego programu, jednocześnie zaprezentowano, jakie dokumenty automatycznie generują się w ramach danego systemu.

Zwieńczeniem spotkania było podsumowanie wspólnych propozycji i osiągnięcie kompromisu w odniesieniu do wprowadzenia wspólnego produktu JEREMIE i parametrów z nim związanych.


powrót do aktualności z roku: 2012
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X