SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCAMI W CICHOWIE

Data publikacji: 2012-12-18

Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu wraz z 1 Odziałem PKO Banku Polskiego S.A. w Kościanie byli organizatorami konferencji pt. Inicjatywa JEREMIE szansą na ożywienie gospodarcze sektora mikro, małej i średniej przedsiębiorczości województwa wielkopolskiego, która odbyła się w dniach 12-13 grudnia 2012r. w sali konferencyjnej kompleksu Soplicowo Filmowe w Cichowie oraz była skierowana do lokalnych mikro, małych i średnich przedsiębiorców.

Zebranych uczestników konferencji uroczyście powitały organizatorki – p. Monika Pikosz – Stachowiak Kierownik Zespołu Komórki Przedsiębiorstw PKO Banku Polskiego Oddział w Kościanie oraz p. Aneta Karkosz Prezes Zarządu Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu.

Konferencja rozpoczęła się projekcją filmu promocyjno-informacyjnego na temat inicjatywy JEREMIE oraz działalności SFPK Sp. z o.o. w Gostyniu. A następnie p. Aneta Karkosz Prezes Zarządu SFPK Sp. z o.o. zaprezentowała zgromadzonym Poręczenia w ramach inicjatywy JEREMIE jako sposób ożywienia gospodarczego wielkopolskich przedsiębiorstw. W kolejnym wystąpieniu, p. Piotr Wawrzyniak Specjalista Departamentu Sprzedaży Detalicznej PKO Banku Polskiego starał się odpowiedzieć na pytanie Czy w czasach kryzysu warto myśleć o rozwoju firmy? W ostatnim wystąpieniu pierwszej części konferencji p. Monika Pikosz – Stachowiak Kierownik Zespołu Komórki Przedsiębiorstw PKO Banku Polskiego Oddział w Kościanie zaprezentowała zgromadzonym przedsiębiorcom Kartę Diners Club. Po przerwie przeznaczonej na wspólny obiad rozpoczęła się druga część konferencji, którą rozpoczęła prezentacja p. Jagody Wielebińskiej specjalisty ds. rozliczeń SFPK Sp. z o.o., która omówiła Obowiązki ostatecznego beneficjenta w ramach inicjatywy JEREMIE. Następnie p. Robert Ruszkowski przedstawiciel PKO Banku Polskiego zaprezentował zgromadzonym ofertę Banku skierowaną do przedsiębiorców sektora MSP. Ostatnim wystąpieniem tego dnia była prelekcja p. Piotra Hope Dyrektora Regionalnego PKO TFI na temat funduszy inwestycyjnych oferowanych przez PKO TFI. Po tym wystąpieniu, organizatorki – p. Monika Pikosz – Stachowiak Kierownik Zespołu Komórki Przedsiębiorstw PKO Banku Polskiego Oddział w Kościanie oraz p. Aneta Karkosz Prezes Zarządu Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu, podsumowały konferencję a następnie zaprosiły przedsiębiorców do indywidualnych rozmów z prelegentami. Zwieńczeniem konferencji była wspólna uroczysta kolacja.


powrót do aktualności z roku: 2012
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X