SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCAMI W CZEMPINIU

Data publikacji: 2014-01-17

Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu wraz z Urzędem Gminy w Czempiniu zorganizowali spotkanie przeznaczone dla lokalnych mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Spotkanie odbyło się 16 stycznia 2014 roku o godzinie 17:30 w Sali Sesyjnej Urzędu Gminy w Czempiniu.

Przybyłych gości powitała Burmistrz Czempinia – Pani Dorota Lew - Pilarska, która zapowiedziała również wystąpienie pierwszego prelegenta.

Następnie głos zabrała P. Iwona Mrozik Przedstawicielka firmy Rachunkowej – RACHUNKOWOŚC PODATKI sp. z o.o., która zaprezentowała zgromadzonym informacje na temat zmian w podatku VAT w 2014 roku. W szczególności przedstawione zostały zagadnienia:

W kolejnym wystąpieniu Prezes SFPK Sp. z o.o. P. Aneta Karkosz zaprezentowała zgromadzonym informacje na temat poręczeń oferowanych w ramach inicjatywy JEREMIE jako jednego z instrumentów inżynierii finansowej, który wspiera innowacyjne projekty i rozwój przedsiębiorczości.

Zwieńczeniem wystąpień było losowanie i rozdanie nagród zwycięzcom loterii wizytówkowej. Po zakończonych prezentacjach, podczas rozmów kuluarowych, uczestnicy spotkania mieli możliwość zadawania pytań na tematy związane z poręczeniami oferowanymi przez SFPK Sp. z o.o. jak również z zagadnieniami dotyczącymi zmian w podatku VAT.

powrót do aktualności z roku: 2014
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X