SPOKANIE Z PRZEDSIĘBIORCAMI W ŻERKOWIE

Data publikacji: 2014-01-31

W dniu 30 stycznia 2014r. w Ośrodku Kultury i Rekreacji Mickiewiczowskiego Centrum Turystycznego w Żerkowie odbyło się spotkanie pn. Korzyści wynikające ze wspólnego zabezpieczania transakcji kredytowych przez SFPK Sp. z o.o. oraz JFPK Sp. z o.o. w ramach inicjatywy JEREMIE.

Organizatorem spotkania był Jarociński Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o., Bank Spółdzielczy we Wrześni oraz Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu. Uczestnikami spotkania byli przedsiębiorcy z terenu powiatu jarocińskiego.

Spotkanie rozpoczęło się wystąpieniem przedstawicielki Banku Spółdzielczego we Wrześni - Dyrektorki Oddziału Banku Spółdzielczego w Żerkowie - Pani Małgorzaty Rebelki, która przedstawiła ofertę Banku Spółdzielczego we Wrześni skierowaną dla sektora MŚP. Ponadto, w ramach organizowanego spotkania uczestnicy zapoznali się z ofertą poręczeniową Jarocińskiego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o., którą zaprezentowała Prezes JFPK Sp. z o. o. – Pani Agnieszka Rybicka. Zakończeniem części merytorycznej spotkania było wystąpienie Przedstawicielki Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. – Pani Izabeli Chudej, w ramach którego przedsiębiorcy wysłuchali informacji na temat poręczeń oferowanych przez SFPK Sp. z o. o., realizowanej inicjatywy JEREMIE oraz korzyściach współpracy pomiędzy JFPK Sp. z o.o. i SFPK Sp. z o. o.

Zwieńczeniem spotkania były kuluarowe rozmowy B2B pomiędzy przedsiębiorcami a prelegentami.

powrót do aktualności z roku: 2014
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X