Jedyni w Wielkopolsce! - Odebraliśmy certyfikat

Data publikacji: 2014-03-13

W dniu 12 marca 2014 roku w auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odbyła się uroczysta Gala Finałowa podsumowująca I edycję Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Firm i Innych Jednostek Organizacyjnych Prowadzących Działalność Gospodarczą „Przedsiębiorstwo Przyszłości”. Otrzymaliśmy certyfikat!

Statuetki i dyplomy potwierdzające nadanie certyfikatu przyznane zostały przez komisję ekspercką, złożoną z przedstawicieli świata nauki specjalizujących się w problematyce edukacji, zarządzania, zarządzania wiedzą oraz psychologii organizacji za działania w obszarze kreowania kapitału intelektualnego, aktywności na rzecz wspierania edukacji, nauki i kultury w otoczeniu społecznym oraz zarządzania wiedzą.
Co warte podkreślenia Samorządowy Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. reprezentowany przez Panią Prezes Anetę Karkosz okazał się jedynym przedsiębiorstwem z województwa wielkopolskiego, które zostało wyróżnione certyfikatem „Przedsiębiorstwo Przyszłości”. Łącznie nagrodzono 23 z ponad 800 zgłoszonych firm. To zaszczyt znaleźć się w takim gronie, dziękujemy!

powrót do aktualności z roku: 2014
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X