Spotkanie szkoleniowe z przedstawicielami Millennium Leasing w Poznaniu

Data publikacji: 2014-03-14

W dniu 14 marca 2014r. w Poznaniu odbyło się spotkanie szkoleniowe pn. „Poręczenia transakcji leasingowych w kontekście inicjatywy JEREMIE”.

Organizatorami tego wydarzenia byli: Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu wraz z Millennium Leasing Sp. z o.o. Niniejsze szkolenie skierowane było do przedstawicieli Millennium Leasing Sp. z o.o. w celu przybliżenia tematyki współpracy w ramach inicjatywy JEREMIE.

Spotkanie rozpoczęło się uroczystym powitaniem uczestników przez Prezes SFPK Sp. z o. o. Panią Anetę Karkosz.

W spotkaniu uczestniczyli: Prezes Zarządu – Pan Wojciech Rybak, Dyrektor Departamentu Sprzedaży – Pan Marcin Balicki oraz Dyrektor Regionalny - Pan Tomasz Pietryk oraz Pracownicy Millennium Leasing Sp. z o. o. Oddział w Poznaniu.

W trakcie szkolenia zostały przedstawione panele tematyczne nawiązujące do realizowanej inicjatywy JEREMIE przez SFPK Sp. z o.o. oraz współpracy pomiędzy funduszem, a firmą leasingową. Prezes Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych – Pani Aneta Karkosz zaprezentowała uczestnikom informacje nt. działalności Funduszu oraz dotychczasowych doświadczeń w udzielaniu poręczeń, w tym w ramach realizowanej inicjatywy JEREMIE. Ponadto uczestnicy spotkania zostali zapoznani z procedurą oraz warunkami udzielania poręczeń transakcji leasingowych w kontekście Inicjatywy.

Ostatnim punktem spotkania była dyskusja uczestników szkolenia.

powrót do aktualności z roku: 2014
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X