Spotkanie z Księgowymi obsługującymi sektor MŚP w Rawiczu

Data publikacji: 2014-03-28

W dniu 28 marca 2014 roku, w Budynku Administracji Szpitala Powiatowego w Rawiczu przedstawiciele Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. wzięli udział w spotkaniu informacyjnym skierowanym do Księgowych obsługujących sektor MŚP.

Zebranych uczestników uroczyście powitał Dyrektor Izby – Pan Lech Woźny, który przedstawił zgromadzonym program spotkania, a tym samym zapowiedział wystąpienie przedstawiciela Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o. o. Kierownik Biura Analiz i Poręczeń SFPK Sp. z o. o. Anna Michalska przedstawiła informacje na temat obowiązków ostatecznych beneficjentów w związku z korzystaniem ze środków z UE w ramach WRPO 2007-2013 na przykładnie Inicjatywy JEREMIE. Podczas spotkania dokonano również podsumowania działań SFPK Sp. z o.o. w ramach trzech zrealizowanych edycji projektu JEREMIE. Możliwość zaprezentowania swojej oferty miał również partner biznesowy Funduszu, którego przedstawiciel zapoznał uczestników spotkania z ofertą leasingową skierowaną do przedsiębiorstw z sektora MŚP.

Wystąpienia zwieńczyła wspólna dyskusja, a podczas przerwy kawowej uczestnicy mieli możliwość przeprowadzenia indywidualnych rozmów z prelegentami.

powrót do aktualności z roku: 2014
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X