I Regionalne Targi Biznesu i Przedsiębiorczości

Data publikacji: 2014-03-28

Dnia 28 marca 2014 roku przedstawiciele Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. prezentowali jego ofertę na I Regionalnych Targach Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowie Wielkopolskim.

I Regionalne Targi Biznesu i Przedsiębiorczości przeszły do historii. Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. jako jeden z organizatorów przedsięwzięcia pragnie podziękować wszystkim przybyłym do Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Józefa Gniazdowskiego w Ostrowie Wielkopolskim dnia 28 marca 2014 roku. Podczas targów zaprezentowało się ponad 60 firm i instytucji z terenu Ostrowa Wielkopolskiego i regionu. Cel jaki przyświecał organizacji Targów to zapoznanie się osób zainteresowanych z szeroką ofertą asortymentową wystawców, promocja sprzedawanych produktów i towarów oraz reklama firm lokalnego biznesu. Ponadto uczestnictwo w Targach było również doskonałą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych oraz promocji przedsiębiorstwa w regionie.
Stoisko Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. ulokowane zostało w centralnej części imprezy, zaraz przy głównej scenie Targów. Przedstawiciele Funduszu szczegółowo odpowiadali na pytania interesantów z zakresu działalności oraz poręczeń realizowanych przez Fundusz w ramach Inicjatywy JEREMIE.

powrót do aktualności z roku: 2014
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X