SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCAMI W RASZKOWIE

Data publikacji: 2014-04-15

Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu wraz z Urzędem Gminy i Miasta w Raszkowie zorganizowali spotkanie przeznaczone dla lokalnych mikro, małych i średnich przedsiębiorców.

Spotkanie rozpoczęło się 15 kwietnia 2014 roku o godzinie 17:00 w Hali Sportowo – Widowiskowej przy Szkole Podstawowej w Raszkowie.

Przybyłych gości powitał Burmistrz Gminy i Miasta Raszków – Pan Jacek Bartczak, który omówił harmonogram spotkania oraz podziękował za dotychczasowy przebieg współpracy z SFPK Sp. z o. o., podkreślając atuty współdziałania oraz wskazując na prężny rozwój SFPK Sp. z o.o.

Następnie swoje wystąpienie mieli przedstawiciele Banku Spółdzielczego w Raszkowie: Pani Stanisława Mądrzak – Członek Zarządu Banku Spółdzielczego w Raszkowie oraz Pan Marek Nowacki, którzy zaprezentowali zgromadzonym ofertę Banku skierowaną do przedsiębiorstw sektora MSP.

W kolejnym wystąpieniu Prezes SFPK Sp. z o.o. - Pani Aneta Karkosz przedstawiła uczestnikom spotkania informacje na temat poręczeń oferowanych w ramach inicjatywy JEREMIE jako jednego z instrumentów inżynierii finansowej, który wspiera rozwój przedsiębiorczości. Następnie Kierownik Biura Analiz i Poręczeń SFPK Sp. z o. o. – Pani Anna Michalska omówiła szczegółowe warunki, jakie należy spełnić, by skorzystać z oferty Funduszu w ramach realizowanej inicjatywy JEREMIE.

Po zakończonych prezentacjach, podczas rozmów kuluarowych, uczestnicy spotkania mieli możliwość zadawania pytań na tematy związane z poręczeniami oferowanymi przez SFPK Sp. z o.o. jak również z zagadnieniami dotyczącymi oferty Banku Spółdzielczego w Raszkowie.

powrót do aktualności z roku: 2014
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X