SPOTKANIE Z OSOBAMI ROZPOCZYNAJĄCYMI DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ

Data publikacji: 2014-05-05

Starostwo Powiatowe w Gostyniu oraz Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu byli organizatorami spotkania, które odbyło się w dniu 05.05.2014r. i było kierowane dla nowo powstających firm sektora MŚP z terenu powiatu gostyńskiego.

Spotkanie miało na celu przybliżenie oferty skierowanej do przedsiębiorców przez Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu, Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. oraz Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego.

Wszystkich zebranych uroczyście powitał p. Robert Marcinkowski Starosta Gostyński, który wręczył zebranym osobom podpisane umowy, odnośnie przyznania jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej. Następnie głos zabrała p. Justyna Krzyżostaniak Dyrektor PUP w Gostyniu, która przedstawiła informacje nt. oferty PUP dla pracodawców – m.in. refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy, pracach interwencyjnych, szkoleniach dla pracowników. Kolejnym prelegentem spotkania był p. Krzysztof Marzec Prezes Zarządu SWPPG, który w swoim wystąpieniu pokrótce zaprezentował informacje nt. oferty Stowarzyszenia w zakresie szkoleń i doradztwa. Następnie p. Dominika Junory Specjalista ds. planowania i analiz SFPK Sp. z o.o., przedstawiła możliwości zabezpieczania transakcji kredytowych i leasingowych w ramach inicjatywy JEREMIE.

W trakcie spotkania okazję do zaprezentowania własnej oferty, a tym samym nawiązania pierwszych kontaktów biznesowych mieli także uczestnicy spotkania - przedstawiciele nowo powstałych firm.

powrót do aktualności z roku: 2014
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X