Spotkanie z kluczowymi klientami PKO Banku Polskiego Oddział 1 w Rawiczu

Data publikacji: 2014-05-20

Dnia 20 maja 2014 roku na strzelnicy Domu Kultury w Rawiczu odbyło się spotkanie z kluczowymi klientami PKO Banku Polskiego Oddział 1 w Rawiczu, którzy skorzystali również z poręczenia Funduszu oferowanego w ramach inicjatywy JEREMIE.

Fundusz został zaproszony do uczestnictwa w tym wydarzeniu, dzięki czemu jego przedstawiciele mieli możliwość przypomnienia o obowiązkach spoczywających na ostatecznych beneficjentach wynikających z zawartych umów.

Spotkanie rozpoczęło się powitaniem zebranych gości przez Dyrektora PKO BP Oddziału 1 w Rawiczu – Pana Tomasza Kucharskiego. Następnie w roli prelegenta wystąpiła Prezes SFPK Sp. z o. o. – Pani Aneta Karkosz. Tematem wystąpienia były: „Obowiązki ostatecznych beneficjentów w związku z korzystaniem ze środków Unii Europejskiej w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 na przykładzie inicjatywy JEREMIE.”

Po zakończeniu części prezentacyjnej dla uczestników spotkania został przygotowany Turniej strzelecki.

powrót do aktualności z roku: 2014
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X