Stoisko SFPK Sp. z o.o. w festynie KrotoFest 2014

Data publikacji: 2014-06-03

W dniu 31 maja przedstawiciele Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu uczestniczyli w festynie pn. „KrotoFEST” organizowanym przez Miasto i Gminę Krotoszyn, odbywającym się w parku miejskim w Krotoszynie.

Fundusz posiadał stoisko promocyjno-informacyjne, dzięki któremu jego przedstawiciele mieli możliwość promocji oferty poręczeniowej w ramach realizowanej inicjatywy JEREMIE, wśród obecnych przedsiębiorców MMŚP oraz osób chcących założyć działalność gospodarczą. Podczas festynu rozdystrybuowane zostały ulotki oraz materiały reklamowe związane z działalnością SFPK Sp. z o.o. w Gostyniu.

Ponadto w trakcie trwania całego festynu inicjatywa JEREMIE oraz Fundusz były promowane hasłem reklamowym wyświetlanym na telebimie umiejscowionym przy scenie głównej imprezy. Podczas trwania wydarzenia najmłodsi uczestnicy KrotoFEST-u mieli również okazję brać udział w konkurach organizowanych przez Gminę. Zwycięzcy zostali uhonorowani nagrodami przekazanymi m.in. przez SFPK Sp. z o.o. w Gostyniu.

powrót do aktualności z roku: 2014
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X