Miasteczko JEREMIE i konferencja nt. Inicjatywy JEREMIE podczas imprezy Konie i Powozy w Rokosowie

Data publikacji: 2014-06-04

W dniach 07-08.06.2014 serdecznie zapraszamy do Rokosowa!

Przedstawiciele Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu informować będą zainteresowanych przedsiębiorców o możliwościach uzyskania wsparcia w ramach Unijnej Inicjatywy JEREMIE ze stoiska promocyjno-informacyjnego, które stanie w ramach Miasteczka JEREMIE podczas dwóch dni imprezy.

Ponadto!

7 czerwca o godzinie 12:00 w Sali konferencyjnej Ośrodka Integracji Europejskiej w Rokosowie (s. 102 – I piętro) w Ośrodku Integracji Europejskiej w Rokosowie, Rokosowo 1, 63-805 Łęka Mała odbędzie się:

Konferencja pn. "Inicjatywa JEREMIE. Rozwój przedsiębiorczości = rozwój gminy"

Organizatorami przedsięwzięć są Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego oraz Bank Gospodarstwa Krajowego jako Menadżer Funduszu Powierniczego JEREMIE Województwa Wielkopolskiego, realizujący na terenie województwa wielkopolskiego inicjatywę JEREMIE.

Do udziału w konferencji zapraszamy Wójtów, Burmistrzów i przedsiębiorców z województwa wielkopolskiego, którzy zainteresowani są rozwojem przedsiębiorczości oraz możliwościami otrzymania wsparcia. Udział w konferencji jest bezpłatny!

Wszystko to odbywać się będzie podczas corocznej imprezy „Konie i Powozy w Rokosowie” organizowanej w dniach 7-8 czerwca 2014 roku!

Dla zainteresowanych:

Program konferencji "Inicjatywa JEREMIE. Rozwój przedsiębiorczości = rozwój gminy"

Program imprezy Konie i Powozy w Rokosowie oraz Miasteczko JEREMIE

powrót do aktualności z roku: 2014
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X