Spotkanie z osobami zamierzającymi rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Data publikacji: 2014-06-24

Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o. o. w Gostyniu został zaproszony przez Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie do uczestnictwa w szkoleniu pn. „Pierwszy Biznes”, którego uczestnikami były osoby zamierzające rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

W dniach 16-25.06.2014r. w ramach siedmiu sesji szkoleniowych uczestnicy spotkań zostali zapoznani z aspektami prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Wystąpienie reprezentanta SFPK Sp. z o.o. zaplanowane zostało na dzień 24 czerwca 2014 r.

Przedstawiciel Funduszu podczas swojego wystąpienia zaprezentował uczestnikom szkolenia informacje na temat możliwości poręczenia zobowiązań przez SFPK Sp. z o. o. w ramach inicjatywy JEREMIE, ze szczególnym ukierunkowaniem na firmy nowo powstające (tzw. start up’y). W trakcie trwania spotkania zaprezentowany został również folder „JEREMIE dla przedsiębiorców”, który zawiera m. in. bezpośrednie wywiady z przedsiębiorcami, którzy skorzystali z poręczenia lub innej formy wsparcia w ramach inicjatywy JEREMIE.

Po zakończeniu części prezentacyjnej uczestnicy mieli możliwość zadawania pytań, dzięki czemu uzyskali odpowiedzi na nurtujące ich tematy.

powrót do aktualności z roku: 2014
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X