WYSTĄPIENIE SFPK SP. Z O.O. na WARSZTATach OWP W KOŚCIANIE

Data publikacji: 2014-09-12

10 września 2014 roku w siedzibie Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie odbyło się spotkanie warsztatowe pn. Jak efektywnie oszczędzać energię w twojej firmie? skierowane do lokalnych przedsiębiorców MSP. Organizatorami wydarzenia byli Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu, I Oddział PKO Banku Polskiego w Kościanie oraz Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie.

Po powitaniu gości przez organizatorów wydarzenia, moderator spotkania dr inż. Ewa Teślak przedstawiła podstawowe informacje z zakresu oszczędności energetycznej oraz przeprowadziła warsztat z wykorzystaniem dostępnych metod oceny i kwalifikacji, który podsumowany został otwartą dyskusją panelową nad wcześniej przygotowanymi studiami przypadków. Następnie głos zabrali kolejno:

W ramach podsumowania spotkania uczestnicy mieli możliwość zadawania dodatkowych pytań, dzięki czemu uzyskali odpowiedzi na nurtujące ich tematy.

powrót do aktualności z roku: 2014
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X