Nowy kierunek działalności poręczeniowej SFPK

Data publikacji: 2015-09-04

Przedsiębiorcy z Powiatu Gostyńskiego już niebawem będą mogli korzystać z nowej formy wsparcia w postaci poręczenia Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. udzielanego do produktów oferowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu.

Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych, Powiat Gostyński i Powiatowy Urząd Pracy połączyły wspólne działania oraz zawarta umowa o współpracy, która została podpisana przez p. Anetę Karkosz Prezesa Zarządu SFPK Sp. z o.o. oraz p. Roberta Marcinkowskiego Starostę Gostyńskiego. Na jej mocy Fundusz będzie mógł zabezpieczać produkty dla firm na stworzenie nowego miejsca pracy oraz dotacje dla osób rozpoczynających prowadzenie działalności gospodarczej. Osoby te niejednokrotnie borykają się z trudnościami uzyskania poręczenia przez osoby fizyczne. Konsekwencją czego jest bardzo często otrzymanie niższej kwoty dofinansowania lub nawet niemożność jego otrzymania. Oferowane przez Fundusz poręczenie stanowi rozwiązanie problemu, a co najważniejsze, więcej osób będzie mogło skorzystać z tej formy aktywizacji zawodowej.

powrót do aktualności z roku: 2015
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X