Noworoczne spotkanie w Krotoszynie

Data publikacji: 2020-01-10

W dniu 09 stycznia 2020 roku w auli Szkoły Podstawowej nr 5 w Krotoszynie odbyło się spotkanie noworoczne z przedsiębiorcami zorganizowane przez Miasto i Gminę Krotoszyn.

Podczas spotkania, burmistrz Krotoszyna Franciszek Marszałek podziękował przedsiębiorcom za ich wkład w rozwój regionu oraz pogratulował osiągniętych sukcesów. W swoim przemówieniu wręczył najbardziej zasłużonym listy gratulacyjne. Na ręce Pani Prezes Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu – Pani Anety Karkosz zostało wręczone wyróżnienie za otrzymanie w 2019r. Srebrnego Godła Najwyższa Jakość Quality International 2019 w kategorii QI Services – usługi najwyższej jakości za Odnawialną Linię Poręczeń Wadialnych.

Podczas trwania spotkania Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu, posiadał punkt promocyjno–informacyjny, przy którym pracownicy udzielali informacji na temat aktualnej oferty w ramach projektu JEREMIE2.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji: www.krotoszyn.pl

powrót do aktualności z roku: 2020
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X