SFPK UHONOROWANY LAUREM EKSPERTA

Data publikacji: 2015-11-09

W dniu dzisiejszym, 09 listopada, w murach Rezydencji Belweder – Klonowa w Warszawie, na ręce Prezesa Zarządu SFPK p. Anety Karkosz został wręczony LAUR EKSPERTA.

Tym zaszczytnym mianem zostały odznaczone nasze poręczenia! Zostały one zauważone oraz docenione przez Kapitułę tego Ogólnopolskiego Konkursu, w składzie której znaleźli się eksperci – naukowcy najlepszych uczelni w Polsce. Ten prestiżowy tytuł nadawany jest produktom bądź usługom, które odpowiadają potrzebom konsumentów, są niszowe, a co najważniejsze cechują się wysokim standardem jakości. W tym roku, spośród ponad 300 zgłoszonych przedsiębiorców, odznaczonych zostało grono 80.
Otrzymany LAUR EKSPERTA to uhonorowanie naszej codziennej pracy na rzecz wspierania przedsiębiorców sektora MŚP. Dla naszych obecnych i potencjalnych klientów to potwierdzenie, że Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. to solidna, godna zaufania i bezpieczna marka.

powrót do aktualności z roku: 2015
wypełnij wniosek STANDARD wypełnij wniosek JEREMIE2 wypełnij wniosek REPO (J3)
Jeremie Jeremie2 SPO Poręczenia
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X