Fundusz jako "Zasłużony dla Powiatu Gostyńskiego"

Podczas tegorocznych powiatowych obchodów Święta Niepodległości, które odbyły się w Krobi w kinie "Szarotka", wręczono wyróżnienia "Zasłużony dla Powiatu Gostyńskiego". Wśród trzech laureatów znalazł się Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu.

Przewodniczący Rady PZASŁUŻONY DLA POWIATU GOSTYŃSKIEGOowiatu Robert Marcinkowski podczas wręczania odznaczeń/nagród poinformował o motywach jakimi kierowała się Rada przyznając najważniejszą powiatową nagrodę. Powiedział, że SFPK Sp. z o.o. w ciągu kilku lat stała się wiodącym podmiotem realizującym działania z zakresu przedsiębiorczości. Podkreślił dobre zarządzanie, duże zainteresowanie przedsiębiorców tą formą pomocy oraz korzystne relacje z instytucjami finansowymi współpracującymi z Funduszem. Dodał także, że Fundusz poprzez swoją prężną działalność promuje powiat. Zasłużeni otrzymali pamiątkowe grawertony i medale.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]