SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCAMI W KOLE

Kolska Izba Gospodarcza, Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowy Sp. z o.o. oraz Bank Gospodarstwa Krajowego, zorganizowali dla przedsiębiorców z terenu Miasta i Gminy Koło spotkanie promujące inicjatywę JEREMIE wśród przedsiębiorców sektora MŚP. Spotkanie odbyło się 23 maja 2012 roku w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Kole przy ul. Sienkiewicza 21/23 o godzinie 13:00. Każdy przedsiębiorca, który przybył na spotkanie otrzymał od organizatorów materiały informacyjne.

Przybyłych gości powitał Prezes Kolskiej Izby Gospodarczej P. Wojciech Lewandowski, był on również pierwszym prelegentem - zaprezentował zgromadzonym informacje oraz ofertę Izby skierowaną do przedsiębiorców.

W kolejnym wystąpieniu, Prezes SFPK Sp. z o.o. p. Aneta Karkosz, przedstawiła poręczenia realizowane w ramach inicjatywy JEREMIE, jako szybki, skuteczny i tani produkt finansowy zabezpieczający zobowiązania kredytowe.

Następnie głos zabrał przedstawiciel PKO Banku Polskiego P. Maciej Kaniewski Kierownik Zespołu Przedsiębiorstw z kolskiego oddziału banku, który omówił ofertę skierowaną do mikro, małych i średnich przedsiębiorców.

Jako ostatni tego dnia wystąpił przedstawiciel BGK S.A., p. Romuald Fabisiak, który zaprezentował zgromadzonym przedsiębiorcom i gościom Inicjatywę JEREMIE, jako alternatywę finansowania przedsięwzięć gospodarczych w Wielkopolsce.

Zakończeniem wystąpień była dyskusja, podczas której przedsiębiorcy zadawali prelegentom pytania związane bezpośrednio z ich ofertą.

 

Zwieńczeniem spotkania był wspólny lunch, podczas którego przedsiębiorcy mieli możliwość dodatkowo wymienić się z prowadzącymi poglądami oraz dotychczasowymi doświadczeniami.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]