gala podsumowująca konkurs Pomysł na biznes VI

Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu został zaproszony do wzięcia udziału jako Partner w szóstej edycji konkursu Pomysł na biznes.

Organizatorem tego cyklicznego konkursu jest Leszczyńskie Centrum Biznesu Sp. z o.o., natomiast Patronat nad wydarzeniem objęli: Prezydenta Miasta Leszna oraz Starosta Powiatu Leszczyńskiego. Konkurs kierowany jest do uczniów i studentów, jak również osób zamierzających rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej.

Galę rozpoczęło wystąpienie Leszka Kaszuby, Wiceprezesa Regionalnej Izby Przemysłowo – Handlowej w Lesznie, pełnomocnika rektora Państwowej Wyższej Szkoły zawodowej w Lesznie ds. utworzenia kierunku budownictwo. Kaszuba podzielił się ze gromadzonymi swoimi refleksjami na temat przedsiębiorczości. Następnie zaprezentowali się młodzi przedsiębiorcy Tomasz i Grzegorz Włudarczyk - firma Sanchez. W kolejnym punkcie p. Anna Graf z Leszczyńskiego Centrum Biznesu przedstawiła zgromadzonym podsumowanie działań konkursowych. Do konkursu zostało zgłoszonych 18 projektów, 4 w kategorii praktycznej oraz 14 w kategorii teoretycznej. Laureaci konkursu otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy, na zakończenie zwycięskie projekty zostały zaprezentowane zgromadzonym uczestnikom Gali.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]