SZKOLENIE Z PRACOWNIKAMI PAŁUCKIEGO BANKU SPÓŁDZIELCZEGO

17.02.2017r. mieliśmy okazję uczestniczyć w spotkaniu z Zarządem, Dyrektorem oraz Doradcami Pałuckiego Banku Spółdzielczego w Wągrowcu.

Podczas wydarzenia Pani Aneta Karkosz - Prezes SFPK Sp. z o.o., Pani Anna Wawrzyniak - Kierownik biura analiz i poręczeń oraz Pani Jagoda Wielebińska - Kierownik biura monitoringu i rozliczeń, przedstawiły informację na temat inicjatywy JEREMIE, będącej wsparciem dla rozwoju wielkopolskich przedsiębiorstw. Zgromadzeni goście mogli także dowiedzieć się o współporęczeniach, które są owocem współpracy Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. oraz Poznańskiego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. Ponadto przedstawione zostały obowiązki spoczywające na Ostatecznych Beneficjentach, ogólne informacje nt. pomocy de minimis oraz znaczenie zaświadczenia o jej uzyskaniu. W dalszej części spotkania zaprezentowano informacje dotyczące linii poręczeń wadialnych, w ramach której przedsiębiorcy mogą skorzystać w postaci wniesionego wadium jako uczestnicy przetargów publicznych.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]